Recenze

90
zákazníků nás doporučuje na základě více než 80 recenzí
Všechny recenze
Vyzkoušela jsem již více přípravků s ashwagandhou, a v případě tohoto mohu říci, že skutečně plní to, co má uvedeno. Byla jsem dlouhodobě unavená, vyčerpaná a chyběla mi energie, radost ze života. Již po pár dnech užívání cítím, že únava mírně ustupuje, zatímco energie a vitalita přibývá, paměť se zlepšuje, začínám se více koncentrovat i na složitější a náročnější texty.
Lenka Kristýna
Po Herbs Energy coffee mix jsem měla hned lepší den. Káva mě nabila energií po celý den a nejen to, i nálada byla hned lepší. Káva má lahodnou chuť, tak trošku po bylinkách. V noci se mi opravdu lépe spalo.
Adéla
Extrakt z kořene mne velmi mile překvapil, již po 14 dnech užívání jsem pociťovala zlepšení nálady i spánku a celkové snížení stresu. Dále jsem spokojená se snadností užívání, a to jak doma, tak na cestách.
Zuzana
07A5D950-AF18-45F8-9161-D4D0DCD65BB8
Kávu jsem pila poctivě pravidelně a zhruba po týdnu jsem cítila první větší výsledky. Lépe se mi spalo, soustředilo a měla jsem víc energie. Jsem přesvědčená, že káva stojí za to.
Kateřina
Účinek jsem pociťovala již cca po týdnu, kdy se zmírnily duševní obtíže, úzkosti a pocit nervozity. Kapsle se dobře užívají, nejsou příliš velké a nemají žádnou chuť či vůni.
Dominika
20230206_160419
Herbs Energy ve své podstatě splnil, co je psáno. Po 14 dnech používání se mi opravdu spí lépe a necítím se přes den tak unavený.
Dominik
Už po týdnu se mi výrazně zlepšila fyzická kondice a srším energií natolik, že mě to motivovalo k tomu začít zase po letech běhat. Můj spánek je hlubší, po víc jak třech letech mám zase živé sny, ráno se budím odpočatější než dřív.
Dana
Od začátku užívání jsem tomu moc nechtěl věřit, že by to mohlo být dobré. Ale opak je skutečností. Před užíváním jsem měl problémy se spánkem, stresem a blbou náladou a dalšími nešvary této doby. Ale po pár dnech užívání tohoto doplňků stravy se vše podstatné začalo zlepšovat, cca po 14 dnech užívání. Rázem se začal vytrácet stres, špatné spaní, blbá nálada a další nešvary.
Radek
download
Původně jsem myslela, že je to produkt pouze na vylepšení nálady, ale objevila jsem, že velice pomáhá na spánek, aby byl hluboký a dlouhý, bez přestávek.
Miloslava
Po konzumací ashwandhy se mi zlepšila nálada a snížila se únava. Mám více energie, lepší náladu a dokážu se koncentrovat na učení, které mám ze školy. Na jaře mě čeká maturita, tak toho je teď dost. V práci se dokážu koncentrovat na více podnětů bez problémů. Spím celou noc až do rána bez probuzení. Jsem ráda, že jsem zkusila tento skvělý doplněk stravy. Doporučuji!
Veronika
1676540093647
14 dnů mám vyzkoušeno a musím uznat, že spánek je lepší. Zaměřoval jsem se primárně na to, takže jsem si to měřil i skrze Oura ring, abych si mohl zjistit před a po užíváním a mohu opravdu mile doporučit. Kdo hledá něco přírodního a má problém se spánkem, tak ideální pro vás.
David
Účinky také nastupují poměrně rychle a cítila jsem se brzy méně unavená, více produktivní a dokonce mám dojem, že mi dříve odešla rýma. Z výrobku jsem nadšená a budu ho užívat i nadále.
Yvona
Mám radost, že jsem vcelku brzy po nasazení ashwagandhy do své rutiny ucítila psychickou úlevu a navýšenou energii. Lépe se mi i spí a i přes psychicky náročnou práci a těžkou životní situaci cítím, že mě tobolky pomáhají se s tím popasovat a nakopnou mě k tomu být vyrovnanější a lépe zvládnout stres.
Jana
 
Tobolky užívám měsíc 2x denně a po pár dnech jsem již pociťovala zlepšení nálady. Ke zlepšení spánku došlo asi po 2 týdnech. Určitě si zakoupím další balení.
Jana
Velmi příjemné tablety na polykání. Jsem plná energie, lépe spím a den je hned lepší s prima náladou. Prima dáreček k tomu ve formě kávy. Příjemný obal se šroubovacím víčkem. Líbí se mi, že tobolky jsou čistě přírodní.
Lenka