Hořčíky (Magnesium)

Je potřeba se zaměřit na formu hořčíku: většina produktů obsahuje formu oxid hořečnatý, který má vstřebatelnost jen 4%. Jiné formy hořčíku mají vstřebatelnost až 90%. Proto jsme vytvořili několik produktů, které obsahují jen ty nejlepší formy hořčíku a ty jsme poskládali podle účelu.

Najdete u nás sypkou směs hořčíku s příchutí ananasu nebo pomeranče. Tyto hořčíky obsahují 3 vysoce vstřebatelné formy, které zlepšují spánek, snižují křeče a zvyšují energii přes den. Tyto nápoje je lepší pít dopoledne, aby nedocházelo k narušení spánku večer kvůli malátu, energizující formě hořčíku.

Dále jsme vytvořili ranní hořčík a večerní hořčík, ty jsou v kapslích. Každý produkt obsahuje jiné 3 skvěle vstřebatelné formy hořčíku. Ranní hořčík podporuje energii přes den a snižuje stres, večerní zase zlepšuje usínání, zkvalitňuje spánek a snižuje křeče. Pro maximální efekt můžete kombinovat oba tyto hořčíky.

Posledním produktem je hořčík bisglycinát v kapslích. Jedná se o nejznámější a nejoblíbenější formu hořčíku. Ten přispívá hlavně ke kvalitnímu spánku a pomáhá odstraňovat křeče.

Zvolte si takový hořčík, u kterého vám bude příjemné užívání a který bude řešit vaše zdravotní problémy. Na začátku užívání můžete i zvýšit denní dávku, abyste rychleji naplnili deficit hořčíku.

[usps]

Jak vybrat hořčík

Nejprodávanější

horcik ananas
od 390 Kč –15 %
Původně: 390 Kč  (–15 %)
od 331 Kč
horcik pomeranc eshop
 
od 390 Kč
magnesium ranni
 
od 315 Kč
horcik bisglycinat web
Magnesium BISGLYCINÁT 1900 mg
Skladem (>200 ks)
148/01
 
od 285 Kč
horcik vecerin
 
od 315 Kč
Herbs Energy 9 (1) (1)
od 1 908 Kč –20 %
Původně: 1 908 Kč  (–20 %)
od 1 526 Kč
6 položek celkem

Cena

2851526
12851526

Značky

Položek k zobrazení: 6

Proč potřebujeme hořčík?

I když se hořčík nachází v mnoha různých potravinách jako je listová zelenina, ořechy, semínka nebo luštěniny, kvůli vyčerpané půdě a průmyslově zpracovaným potravinám ho dnes získáváme méně, než je potřeba. Hořčík dále vyčerpává stres nebo konzumace alkoholu, a tak většina lidí trpí deficitem tohoto minerálu. To ovlivňuje až 300 reakcí v těle a jeho nedostatek může způsobovat problémy jako je špatný spánek, křeče, oslabená imunita nebo přílišná únava.