Výhodný balíček adaptogenů

Testováno v laboratoři Náš tip Doprava ZDARMA
2 570 Kč –38 %
Výhodný balíček adaptogenů
2 570 Kč –38 % 1 590 Kč
Skladem (>200 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023
Možnosti doručení
 • Ashwagandha snižuje stres
 • Ženšen pomáhá při únavě
 • Reishi podporuje imunitu
 • Rhodiola podporuje trávení

V balíčku dostanete 2 balení ashwagandhy na 3 měsíce, což je ideální doba pro užívání adaptogenu. (To potvrzuje jak východní medicína, tak i nejnovější klinické studie.) Ashwagandě se pro své neuvěřitelné účinky přezdívá „Královna bylin“. Její hlavní účinky spočívají ve snížení stresu a zlepšení spánku, ale také přispívá k vitalitě a dodává energii. Tento doplněk obsahuje čistý extrakt z kořene rostliny, který obsahuje účinné látky withanolidy (5%). Díky maximálnímu množství withanolidů je tento doplněk ashwagandhy (narozdíl od mnoha jiných doplňků) extrémně silný a účinný. Dále v balíčku obdržíte balení kávy s 6 adaptogeny. Káva vám pomůže zvýšit vaší energii, zlepšit spánek a také má vliv na kognitivní funkce. Jako dárek v balíčku dostanete hrníček s nápisem "Dobré nápady začínají kávou" a také brožurku, kde najdete spoustu zajímavých informací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je Ashwagandha

Ashwagandha patří mezi adaptogeny, což jsou rostliny, které zvyšují odolnost organismu proti stresovým situacím, zlepšují schopnost odolávat změněným podmínkám, adaptovat se na ně a přizpůsobit se jim. Jde totiž o rostliny, které dokážou přežít v extrémních podmínkách a díky tomu v sobě mají účinné látky, které nám pomáhají s mnoha problémy, zejména se snížením stresu. Ashwagandha se často považuje za nejoblíbenější adaptogen, protože její účinky jsou prokázané moderní vědou a léčitelé ji užívají už tisíce let.

Jedná se o malý keř, která roste v Indii, květy má žluté a plody červené. To, co je na Ashwagandě ale pro nás nejzajímavější, jsou kořeny. Ty se už tisíce let drtily a podávali pacientům na zlepšení mnoha zdravotních problémů a chuti do života.

ashwa

Studie s ashwagandhou

64 osob s anamnézou chronického stresu bylo rozděleno do dvou skupin, po dobu 60ti dnů bylo polovině osob podáváno placebo a druhé polovině bylo podáváno 2x denně 300 mg extraktu z kořene ashwagandhy. Na konci studie vykazovala skupina, která užívala extrakt z ashwagandy, významné snížení skóre na stupnici pro hodnocení stresu. Významně nižší byly i měřené hladiny kortizolu, stresového hormonu.

Zobrazit všechny studie

V jaké formě Ashwagandhu brát?

Existuje mnoho způsobů, jak se dnes Ashwagandha nabízí. Někdo nabízí drcený kořen, někdo dokonce celou rostlinu. V takovém případě byste však denně museli sníst několik gramů, abyste do sebe dostali potřebné množství účinných látek. Proto jsme vyvinuli účinný výživový doplněk, který obsahuje čistý extrakt z kořene s nejvyšším podílem účinných látek, tj. withanolidů (5%). To zajišťuje maximální účinnost. Abychom doplněk ještě vylepšili, přidali jsme extrakt z černého pepře (piperin), který zvyšuje vstřebatelnost látek a l-theanin - extrakt ze zeleného čaje, který pomáhá snižovat stres a spolu s ashwagandhou se tak maximalizuje účinek doplňku.

Kapsle rostlinného původu obsahuje

Snižuje stres
Zlepšuje náladu
Snižuje záněty
Zlepšuje spánek
Dodává energii
Zvyšuje plodnost

Jak dlouho Ashwagandhu brát?

Všechny adaptogeny mají tu společnou vlastnost, že se jejich účinek projevuje postupně během několika týdnů. Většina lidí začne pociťovat účinky zhruba po 14 dnech užívaní. Maximální účinnost se projevuje při užívání po 3 měsíce. Narozdíl od kávy nepocítíte účinek ihned po vypití. Je dost pravděpodobné, že první dny po užívání Ashwagandhy neucítíte žádnou změnu. Nepřerušujte užívání a berte Ashwagandhu každý den! Uvidíte, že během několika týdnů začnete účinky bylinky cítit. Snížení stresu, zlepšení spánku, lepší nálada a více energie - to vše jsou účinky, které Ashwagandha má.

Počet kapslí v balení
90
Denní dávka
2 kapsle
Ideální doba užívání
3 měsíce
při zakoupení 2 balení

Jak vám ashwagandha pomůže?

Ashwagandha má mnoho pozitivních účinků. Ty nejčastější a nejvýznamnější jsou snížení stresu, zlepšení nálady a zlepšení spánku. Ashwagandha patří mezi adaptogeny a to znamená, že zvýší vaši odolnost vůči stresovým situacím a pomůže v těle optimalizovat různé procesy. Díky tomu se začne vaše tělo samo léčit. Ashwagandha vám zlepší ty procesy, které v tělu nefungují optimálně. Proto se účinek adaptogenů často různí a na každého působí trochu jinak.

 

Mezi další účinky bylinky patří

 • podporuje duševní a kognitivní činnost
 • ovzbuzuje při únavě, dodává energii, vitalitu a výdrž
 • napomáhá relaxaci a spánku
 • pomáhá udržovat normální činnost kardiovaskulárního systému
 • příznivě ovlivňuje funkci reprodukčního systému a stav pokožky
 • pomáhá udržovat funkci dýchacího systému
 • působí jako antioxidant

Doplňkové parametry

Kategorie: Adaptogeny
Dodatečný název: Ashwagandha na 3 měsíce a 33 šálků kávy
Vybrané hodnocení: "Můžu potvrdit klidnější dny, snížení stresu, lepší náladu a také více energie."
Dávkování: 2 kapsle denně
Doplňující informace: <a href="https://www.herbsenergy.cz/vyhodny-balicek/#description">Více informací</a> o adaptogenech v balíčku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
4x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: