Ašvaganda – extrakt z kořene 800 mg (na 7 dnů)

113 Kč –40 %
asvaganda 7 dnu
113 Kč –40 % 67 Kč
Skladem (>200 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
 • Snižuje stres a zlepšuje náladu
 • Podporuje imunitu
 • Dodává energii a vitalitu
 • Zlepšuje spánek
3x extrakt pro maximální účinnost Ashwagandha 800 mg + l-theanin 200 mg + piperin 5 mg pro maximální vstřebatelnost

Ashwagandě se díky svým neuvěřitelným účinkům se přezdívá „královna bylin“. Její hlavní účinky spočívají ve zlepšení spánkusnížení stresu a zlepšení nálady. Také přispívá k vitalitě, dodává energii a zvyšuje imunitu. Tento doplněk obsahuje čistý extrakt 10:1 z kořene rostliny, který obsahuje 5 % withanolidů, díky nimž je tento extrakt z ashwagandhy velmi silný a účinný. Navíc je v doplňku přidaný L-theanin pro zlepšení nálady a relaxaci a piperin – extrakt z černého pepře – pro maximální vstřebatelnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je ashwagandha

Ashwagandha patří mezi adaptogeny, což jsou rostliny, které zvyšují odolnost organismu proti stresovým situacím, zlepšují schopnost odolávat změněným podmínkám, adaptovat se na ně a přizpůsobit se jim. Jde totiž o rostliny, které dokáží přežít v extrémních podmínkách a díky tomu v sobě mají účinné látky, které nám pomáhají s mnoha problémy, zejména se snížením stresu. Ashwagandha se často považuje za nejoblíbenější adaptogen, protože její účinky jsou prokázané moderní vědou a léčitelé ji užívají už tisíce let.

ashwa

Proč je naše ashwagandha v kapslích?

To, co je na ashwagandě pro nás nejzajímavější, jsou její kořeny. Ty se už tisíce let drtily a podávaly pacientům na zlepšení mnoha zdravotních problémů a chuti do života. Aby ashwagandha účinkovala, je potřeba sníst každý den několik gramů z kořene. V kořenu rostliny jsou totiž ty účinné látky. Chuť ashwagandhy ale není moc příjemná – také se jí přezdívá „pach koně“.

Proto jsme vytvořili z kořene extrakt, který je 10x účinnější než samotný prášek a tento extrakt jsme dali do kapslí, abyste necítili nepříjemnou chuť. Díky tomu stačí užívat 2 kapsle denně a má to stejný účinek, jako byste užívali 8 gramů kořene, což je velké množství. Tento extrakt jsem obohatili o extrakt L-theanin pro rychlejší účinek a o extrakt piperin pro maximální vstřebávání. Nic dalšího v kapsli není. Pouze čistá příroda, žádná chemie.

Proč je náš extrakt tolik účinný?
 • Doplněk vyrábíme z čerstvé ashwagandhy přímo od pěstitelů v Indii.
 • Extrakt vyrábíme v té nejvyšší kvalitě s 5 % withanolidů.
 • V doplňku je navíc extrakt L-theaninu pro podporu dobré nálady.
 • V doplňku je navíc extrakt z černého pepře pro maximální vstřebatelnost.
 • V doplňku nejsou žádná plniva ani protispékavé látky.
Složení produktu
Ingredience Obsah v denní dávce
Extrakt z kořene Ashwagandhy (5 % withanolidů) 800 mg
L-theanin (fermentováno ze zelené čaje) 200 mg
Extrakt z černého pepře s obsahem piperinu 5 mg
Studie s ashwagandhou

64 osob s anamnézou chronického stresu bylo rozděleno do dvou skupin, po dobu 60ti dnů bylo polovině osob podáváno placebo a druhé polovině bylo podáváno 2x denně 300 mg extraktu z kořene ashwagandhy. Na konci studie vykazovala skupina, která užívala extrakt z ashwagandy, významné snížení skóre na stupnici pro hodnocení stresu. Významně nižší byly i měřené hladiny kortizolu, stresového hormonu.

Zobrazit všechny studie

V jaké formě ashwagandhu brát?

Existuje mnoho způsobů, jak se dnes ashwagandha nabízí. Někdo nabízí drcený kořen, někdo dokonce celou rostlinu. V takovém případě byste však denně museli sníst několik gramů, abyste do sebe dostali potřebné množství účinných látek. Proto jsme vyvinuli účinný výživový doplněk, který obsahuje čistý extrakt z kořene s nejvyšším podílem účinných látek, tj. withanolidů (5 %). To zajišťuje maximální účinnost. Abychom doplněk ještě vylepšili, přidali jsme extrakt z černého pepře (piperin), který zvyšuje vstřebatelnost látek, a L-theanin, který pomáhá snižovat stres a spolu s ashwagandhou maximalizuje účinek doplňku.

Kapsle rostlinného původu obsahuje

Snižuje stres
Zlepšuje náladu
Snižuje záněty
Zlepšuje spánek
Dodává energii
Zvyšuje plodnost

Jak dlouho ashwagandhu brát?

Všechny adaptogeny mají tu společnou vlastnost, že se jejich účinek projevuje postupně během několika týdnů. Většina lidí začne pociťovat účinky zhruba po 14 dnech užívání. Maximální účinnost se projevuje při užívání po 3 měsíce. Na rozdíl od kávy nepocítíte účinek ihned po požití. Je dost pravděpodobné, že první dny užívání ashwagandhy neucítíte žádnou změnu. Nepřerušujte užívání a berte ashwagandhu dále každý den! Uvidíte, že během několika dnů nebo týdnů začnete účinky bylinky cítit. Snížení stresu, zlepšení spánku, lepší nálada a více energie – to vše jsou účinky, které ashwagandha má.

Počet kapslí v balení
90
Denní dávka
2 kapsle
Ideální doba užívání
3 měsíce
při zakoupení 2 balení

Jak vám ashwagandha pomůže?

Ashwagandha má mnoho pozitivních účinků. Ty nejčastější a nejvýznamnější jsou snížení stresu, zlepšení nálady a zlepšení spánku. Ashwagandha patří mezi adaptogeny, a to znamená, že zvýší vaši odolnost vůči stresovým situacím a pomůže v těle optimalizovat různé procesy. Díky tomu se začne vaše tělo samo léčit. Ashwagandha vám zlepší ty procesy, které v tělu nefungují optimálně. Proto se účinek adaptogenů často různí a na každého působí trochu jinak.

 

Mezi další účinky bylinky patří

 • podporuje duševní a kognitivní činnost,
 • povzbuzuje při únavě, dodává energii, vitalitu a výdrž,
 • napomáhá relaxaci a spánku,
 • pomáhá udržovat normální činnost kardiovaskulárního systému,
 • příznivě ovlivňuje funkci reprodukčního systému a stav pokožky,
 • pomáhá udržovat funkci dýchacího systému,
 • působí jako antioxidant.

Napsali o nás

Všechny články
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabídka produktů
Hmotnost: 0.01 kg
Video: https://www.youtube.com/watch?v=cppK-fRpX7I
Dávkování: 2 kapsle denně
Počet kapslí v balení: 14
Ideální doba užívání: 3 měsíce
Dodatečný název: 14 kapslí na 7 dnů
Vybrané hodnocení: "Ráno se cítím lépe, vyspaná. Během dne mám lepší náladu i celkově více energie!"
Doplňující informace: <a href="https://www.herbsenergy.cz/ashwagandha/#description">Více informací</a> o účincích této bylinky
Popis varianty 43/4: Aby měla Ashwagandha maximální účinek, doporučují nejnovější studie, aby se <strong>užívala 3 měsíce.</strong> Jako dárek dostanete 5 porcí adaptogenní kávy zdarma. <strong>Doprava zdarma!</strong>
Heureka hodnocení: 94 %
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
D Avatar autora | 8.3.2024
Super!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: